Abstractie logo CAVA

nous connaître

Coordinateur CAVA / Archiviste de l’Université

Portret van Frank ScheelingsProf. dr. Frank Scheelings

info@cavavub.be

+32 (0) 2 629 24 34

bureau: B.0.034

Collaborateurs

Portret van Lisa DejongheLisa Dejonghe

lisa.dejonghe@vub.be
lisa.dejonghe@cavavub.be

+32 (0) 2 629 24 34

bureau 0.B.033

Portret van Lies HoebeekLies Hoebeek

marlies.josepha.hoebeek@vub.be
lies.hoebeek@cavavub.be

+32 (0) 2 629 13 16

bureau 0.B.035A

Portret van Maria Mejia SianMaria Mejia Sian

maria.mejia.sian@vub.be

+32 (0) 2 629 24 34

bureau 0.B.036

Portret van Ellen SoetensEllen Soetens

ellen.maria.soetens@vub.be

+32 (0) 2 629 13 16

bureau 0.B.035A

Portret van Ward VansteenkisteWard Vansteenkiste

ward.vansteenkiste@vub.be

+32 (0) 2 629 13 60

bureau 0.B.035A

Portret van Elise DewildeElise Dewilde

Elise.Laure.Dewilde@vub.be

+32 (0) 2 629 24 34

bureau 0.B.033

Portret van Kaat KnaepenKaat Knaepen

kaat.knaepen@vub.be

+32 (0) 2 629 24 34

bureau 0.B.033

Portret van Sara MotoiSara Motoi

Sara.Cristina.Motoi@vub.be

+32 (0) 629 24 34

bureau 0.B.036

Portret van Arne Van LierdeArne Van Lierde

Arne.Van.Lierde@vub.be

+32 (0) 629 19 91

bureau 0.B.033